• Footer link satın al , backlink paketleri , seo paketleri , hacklink panel , hacklink satın al , hacklink fiyatları , tanıtım yazısı satın al , casino seo , esc seo Skype : live:.cid.c0a0b78263872755

İYİ Partililer Başkan Akay’ın konuğu oldu

saiLora

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Eki 2022
Mesajlar
6,697
Tepki puanı
0
Puanları
16
İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ve partililer Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’ı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette deprem, tabii afetler ve yaklaşan seçimler Millet ittifakı ortakları olarak görüşüldü, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Sohbette, seçim için değil kalıcı hizmet için çalıştıkları vurgulanırken, seçim sürecini belirleyecek en önemli iki unsurun kadın ve yaşlılar olduğu ifade edildi.

Sandık güvenliğinin nihai sonucu belirleyecek unsur olduğuna da dikkat çekilen görüşmede özetle şu bilgilere yer verildi:

Toplantıda deprem konusuna geniş yer ayrılırken. Adana yer altı su seviyesinin yükselmesinin halk içindeki oluşturduğu endişelerinin yanı sıra, Çatalan İçme Suyu Projesinin etkilerine de atıf yapıldı alınacak önlemlerle ilgili etraflıca araştırma yapılması gerektiği vurgulandı.

Seçim kazanmanın Belediye Başkanı Akif Akay tarafından rehavete kapılacak kadar kolay olmadığı ve teşkilatlanmanın süreç içerisindeki önemi dile getirildi. Bu süreçte belirleyici olan kitlenin kadınlar ve yaşlı nüfus olduğu. Özellikle evden dahi çıkamayan kadınlara ulaşmanın zorluklarından, kadın seçmenin ev ekonomisindeki esas zorluklarla karşılaşan bireyler olduğu vurguladı.

Az farkla seçim kazanmanın yeterli olmadığından bahsederken oyların çalınabileceği uyarısı ile sandıkların korunmasının ciddiyeti ön plana çıkarıldı. En az 5 puan fark oluşması gerektiğini. Aksi takdirde bu sürecin gerçekleşmesinin kolay olmayacağı uyarısını ekledi. Çok çalışmanın temel unsur olduğunu dile getirirken. Teşkilatlar arasındaki işbirliğinden duyulan memnuniyette ifade edildi.


Adana Haberleri
 
Üst